This is the new Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other message you may need to communicate to your visitors. Multiple modules can be created on any page. They can be individually styled and also made to appear only once or always.
Išvalyti
Kaina
Kategorijos
Prekių likučiai
Pasirinkimai
Rato dydis
Pavaros

Dviračiai moterims

Dviračiai moterims

Moteriški miesto dviračiai ATB (City, Urban):  Šie dviračiai yra skirti važinėti kieta danga. Dažniausiai jie naudojami važinėjimui miesto gatvėse arba kietu vieškeliu. Ratai gali būti dvejopi - 26 ir 28 colių. Išskirtinė šių dviračių savybė - patogi sėdėsena. Jie turi patogesnius, platesnius balnelius, sėdima beveik stačiai. Dažnai prie jų tvirtinami krepšiai pirkiniams, veidrodėliai ar kiti mieste reikalingi priedai.Moteriškų miesto dviračių rėmai dažniausia būna pažeminta apatine dalimi, lenktų formų, kad lipant ant dviračio nereikėtų aukštai kelti kojos, o Virginija modeliu patogu važiuoti dėvint suknelę ar sijoną. Šio tipo dviračiai dažnai sveria 15-20 kg priklausomai nuo komplektacijos ir rėmo medžiagos. Elementariausias miesto dviratis teturi viena pavarą. Pastaruoju metų labai populiarūs šio tipo dviračiai, kurie komplektuojami su stebulėmis, turinčiomis 3, 7 vidines pavarų perjungimo sistemas. Daugelis miesto tipo dviračių kojinį stabdį. Taip pat populiarūs miesto dviračiai su išorinėmis pavaromis, kurios suteikia dviračiui daugiau universalumo.

Dviračiai sukurti stilingiems žmonėms, kurių gyvenimo būdo dalis yra dviratis. Su šiuo dviračiu Jūs patogiai nuvažiuosite tiek į darbą, tiek į susitikimą, ar net vakarėlį. Daug kur miestuose kuriasi dviračių sporto klubai, bet neatsilieka ir stilingų dviračių klubai. Visada malonu susirasti bendraminčių ir su jais leisti laiką. Junkitės prie mūsų, kurkite klubą savo mieste.
 

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Dviratis Le Grand Lille 1    Stilingas šiuolaikiškas miesto dviratis, kuris nuveš Jus..
289,00 €
Dviratis Le Grand Virginija 4 New
Dviratis Le Grand Virginija 4Retro stiliaus su šiuolaikiniu praktiškumu, patogumu, patikimumu mo..
444,00 €
Dviratis Le Grand Virginija 5Prabangus retro stiliaus su šiuolaikiniu praktiškumu, patogumu mot..
499,00 €