This is the new Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other message you may need to communicate to your visitors. Multiple modules can be created on any page. They can be individually styled and also made to appear only once or always.

Kaip rinktis dviratį

Kaip rinktis dviratį

Miesto  (City, Urban):  yra skirti važinėti kieta danga. Dažniausiai jie naudojami važinėjimui miesto gatvėse arba kietu vieškeliu. Ratai gali būti dvejopi - 26 ir 28 colių. Išskirtinė šių dviračių savybė - patogi sėdėsena. Jie turi patogesnius, platesnius balnelius, sėdima beveik stačiai. Dažnai prie jų tvirtinami krepšiai pirkiniams, veidrodėliai ar kiti mieste reikalingi priedai.
Vaikiški dviračiai sukurti įvertinus mažųjų dviratininkų sugebėjimus ir patirtį, užtikrinant vaikų saugumą. Tikrai nepatartina taupyti pinigus ir pirkti vaikui jo ūgio neatitinkantį dviratį. Jei dviratis neatitinka vaiko ūgio, vaikas yra neįgudęs važiuoti, jam važinėjantis ar žaidžiant gali kilti jo gyvybei pavojingų situacijų.

Ir dar keli patarimai:

Įsitikinkite, kad dviračio dydis yra tinkamas dviratininkui ir kad jis gali pasiekti stabdžių rankenėles;
Įsitikinkite, kad stabdžiai ir visas dviratis veikia nepriekaištingai;
Visada važinėkite su atšvaitais, o naktį su žibintais. Prieš kiekvieną važiavimą patikrinkite lempas ir atšvaitų būklę;
Niekada nevažiuokite dviračiu, skirtu vienam, dviese;
Niekada važiuodami dviračiu nesilaikykite už kitos transporto priemonės;
Daiktus tvirtinkite saugiai. Jie niekada neturi trukdyti stabdymui;
Rekomenduojame dėvėti  šalmą

Kodėl verta rinktis brangesnį dviratį? Jei ruošiatės važinėti nuolat ir skirtingomis oro sąlygomis, Jums reikės kažko rimtesnio ir lengvesnio. Pasižvalgę parduotuvėse (tiek tikrose, tiek virtualiose) Jūs greičiausiai pamatysite daugybę vienas į kitą panašių dviračių, kurių kaina stipriai skirsis. Dažniausiai naujokus patraukia mažiausios kainos, tačiau kalbant apie dviračius, kaina – tai tas aspektas, kuris atitinka kokybę. Pirmiausia, kuo brangesnis dviratis – tuo jis lengvesnis. Atrodytų, kad keli kilogramai neturės reikšmės, lyginant su Jūsų kūno svoriu, tačiau skirtumą galima pajusti pravažiavus reikšmingą atstumą. Keli kilogramai reikšmingi įsiriedėjimo metu ir važiuojant į kalną. Taip pat važiuojant slidžiu paviršiumi lengvesnį dviratį bus lengviau suvaldyti. Brangesnių dviračių rėmai yra ne tik lengvesnį, jie komplektuojami su komponentais, kurie atlaiko ne vieną sunkaus eksploatavimo sezoną. Kitaip tariant, jei dviratis kainuoja žymiai pigiau, jis buvo pagamintas iš nebrangių medžiagų, dėl to Jūsų naujasis draugas gali labai greitai prarasti savo prekinę išvaizdą – paviršius nusitrins, praras blizgesį, atsiras įbrėžimai. Taip pat sulūžti gali bet kas, tiek pedalai, tiek rėmas.

Geriausia, kad rėmas, šakė ir galinis pavarų perjungiklis būtų kuo geresnės kokybės. Kitos detalės dažnai būna klase žemesnės, kad dviračio kaina nebūtų labai aukšta. Kaip ir kitose srityse, dviračių rinkoje yra žinomi gamintojai, kurių dviračiai pasižymi išskirtine kokybe ir mažiau žinomi gamintojai, kurių gaminių kokybė yra pakankamai abejotina. Nusprendę, kiek daugiausia galite išleisti dviračiui, nepamirškite apie aksesuarus, jie irgi sudarys nemažą sumą. Nepamirškite, kad galva yra Jūsų didžiausias turtas, todėl reikėtų ją saugoti ir netaupyti šalmui, be to, kaip ir dviračių atveju, kuo didesnė kaina, tuo šalmas lengvesnis. Dauguma šalmų reguliuojasi, todėl svarbiausia įsitikinti, kad jis nėra pernelyg laisvas ir dera prie Jūsų dviračio ir akių. Taip pat būtina įsigyti priekinį ir galinį žibintus, kurie gali išgelbėti Jums gyvybę tamsiu paros metu. Su pirštinėmis Jūsų rankos neprakaituos, todėl tai netrukdys išlaikyti vairą, rankos neįgaus nemalonų kvapą nuo tiesioginio kontakto su guma ir nekels nemalonių pojūčių dėl nuospaudų, rankos bus apsaugotos kritimo metu. Jei pirštinės su geliu, tai sumažina vibraciją ir atitinkamai krūvį alkūnėms. Dviratis su gerai pripustomis padangomis važiuoja geriau ir greičiau, todėl Jums reikės pompos. Taip pat kelių atsarginių kamerų, įrankių rinkinio, tepalo grandinei, kuri dažnai sulaukia nepakankamai dėmesio.

Garantija

Mūsų įmonė, kaip pardavėjas, teikiame garantinio aptarnavimo paslaugas. Dviračiams suteikiama 2 metų garantija, kuri galioja pateikus mūsų parduotuvės išrašytą garantinį taloną. Pirkdami dviratį mūsų parduotuvėje Jūs gaunate 100% surinktą dviratį, o perkant internetinėje parduotuvėje www.dviratislegrand.lt dviratį Jūs gausite surinktą 95% - Jums reikės tik atitiesinti vairą, tvirtai prisisukti pedalus ir pasireguliuoti sėdynės aukštį.

Tiek pirkdami dviratį pas mus parduotuvėje, tiek internetu, Jūs gaunate ir garantinį taloną ir dviračio ekspotacijos knygutę. Nepamirškite vadovautis ekspotacijos nurodymais - Jūs perkate transporto priemonę. Būkite saugūs kelyje.

Po pirmų 2-4 savaičių važinėjimo dviračiu arba nuvažiavus apie 100 km yra primygtinai rekomenduojame atlikti dviračio apžiūrą – sureguliuoti pavarų perjungimo ir stabdžių sistemas, suvaržyti ir patikrinti visus mazgus. Turint tam tikrus techninius sugebėjimus, tai galima atlikti pačiam arba už papildomą mokestį šią paslaugą gali atlikti bet kuri specializuota dviračių parduotuvė ar remonto dirbtuvės. Dviratis yra mechaninė transporto priemonė, todėl ši apžiūra yra būtina norint saugiai ir teisingai toliau eksploatuoti įsigytą dviratį bei išvengti galimų gedimų ir susižalojimo ateityje. Atliekant tchninę apžiūrą gaukite tai patvirtinantį dokumentą ar apmokėjimo už paslaugą dokumentą

Sugedus dviračiui visų pirma prašome susisiekti su mumis nurodytais telefonais arba elektroniniu paštu info@salasta.lt, kad būtų identifikuota gedimo priežastis bei nuspręsta dėl jų pašalinimo priemonių ir galimybių. Sugedusių prekių ar jų dalių siuntimo išlaidas į dviratislegrand.lt  apmoka Pirkėjas. Gavę sugedusią prekę ir pasitvirtinus, kad gedimas įvyko ne dėl mechaninių pažeidimų ar netinkamo naudojimo, bet dėl gamintojo defekto, mes per kaip įmanoma trumpesnį laikotarpį prekę suremontuojame arba pakeičiame prekę nauja tinkamos kokybės preke, jei tai esminis prekės defektas. Dėl gamintojo defekto pakeista arba suremontuota prekė išsiunčiama Pirkėjui nemokamai.